Благодійний
POP-UP
Реалії сьогодення кожного дня доводять нам, що в єдності сила нації незламних, творчих та вільних українців. Саме тому команда Star Face Family, в рамках заходу FASHION FOR FREEDOM, організовує благодійний маркет в стилі POP UP.
Вишита сорочка низинкою 1965 року, ручна робота

Osedok Gazdiv - етнофотостудія подружжя Андрія та Мар’яни з селища Лисець. Простір збереження і відтворення багатства надбань української

культури та народних звичаїв, який завжди чарує та надихає глядача. Тож обов’язково варто хоча б одного разу побувати в цьому райському куточку на Землі.

від 3000 грн
Вишита сорочка, Osedok Gazdiv
Вишивана сорочка на конопляному полотні зі Слобожанщини 40-их років, ручна робота
від 2000 грн
Сумка "Квіткова" by LESIUK

LESIUK - український бренд виробів зі шкіри. Поєднує традиційні техніки оздоблення із сучасними формами, для збереження та збагачення надбання даного ремесла.


Представлено виріб: Сумка "Квіткова" в кольорах одного із символів нашої

автентичності, прапора України — це аксесуар-оберіг на щодень, власниця якого збиратиме усі захоплені погляди та компліменти. Під час створення виробу використано натуральну шкіру та форнітуру високої якості.

від 2000 грн
Хустина “Дукачі”/ CHERNIKOVA & M.Pitchuk
Дукачі – розкішна прикраса української жінки, символ душі кожної. На хустині втілили ідею духовного єднання- дукачі з’єднані між собою стрічкою, як люди в один народ. На малюнку багато зірок, що світять як людські душі, особистості, бо мають свій світогляд та свідомість.

Хустина велика, таємнича, з дукачами, самоцвітами, перлами та зірками. Можна носити на голові, поясі, плечах та сумці, поєднується з класичним, діловим та повсякденним вбранням.
від 2000 грн
М. Геник "Декоративний підсвічник"
Родина митців Геників  – художники з Косівського району, брат та син яких захищав нашу країну в лавах Збройних Сил України. На 26-тий рік обірвалось під Бахмутом життя Василя Геника. Своєю творчість митці хочуть стати в пригоді, щоб зменшити кількість втрат наших героїв для спільної мети – миру та перемоги України

Представлено: підсвічник із наповненням епоксидної смоли на три свічки,
картини: пейзажі "Струмок" та "Березівська Хатина"
від 900 грн
Жилет "Коло", Wezel
Wezel - це український бренд одягу, особливістю якого є оздоблення ручної роботи в техніці валяної вовни з художнім прошиванням. Головна ідея бренду - створення модного і практичного вбрання національним обличчям, поєднання етнічних мотивів із сучасними тенденціями.

Представлено: Блакитний жилет коло з оздобленням в етностилі. Розмір універсальний (one size). Двостороння пальтова тканина (кашемір), оздоблення ручної роботи в техніці валяної вовни з художнім прошиванням
від 2500 грн
"Серія авторських писанок" Р. Захарків
Руслана Захарків - митець-писанкар родом із м.Кіцмані, Чернівецької обл. В своїй творчості висвітлює питання актуальності збереження цінності українського символізму - незнищеного коду нації, що становить важливе значення для науки і культури нашої Батьківщини.

Представлено серію авторських писанок, виконаних у геометризованій чи вільним рисунком формах, властиві для української народної писанки. У роботах зустрічаються й квітково-рослинні мотиви, які набувають індивідуального змісту, а також трансформовані в писанкові візерунки елементи і мотиви розпису трипільської кераміки.
від 400 грн за одну
"Груші" 2022р. В.Семчук
Представник Національної Спілки Художників, постійний учасник міжнародних, всеукраїнських та обласних виставок. В творчості художника тісно переплітаються реалістичний, експресивний та абстрактний напрямки.
від 3000 грн
"До бабусі" 2022р. В.Семчук / 32*40
Представник Національної Спілки Художників, постійний учасник міжнародних, всеукраїнських та обласних виставок. В творчості художника тісно переплітаються реалістичний, експресивний та абстрактний напрямки.
від 4000 грн
"Струмок" 2022р. М. Геник /30*40
Художник з Косівського району, брат якого захищав нашу країну в лавах Збройних Сил України. На 26-тий рік обірвалось під Бахмутом життя Василя Геника. Своєю творчість митці хочуть стати в пригоді, щоб зменшити кількість втрат наших героїв для спільної мети – миру та перемоги України!

від 1200 грн
"Березівська Хатина" 2022р. І. Геник / 25*35
Митець та поет з Косівського району, син якого захищав нашу країну в лавах Збройних Сил України. На 26-тий рік обірвалось під Бахмутом життя Василя Геника. Своєю творчість митці хочуть стати в пригоді, щоб зменшити кількість втрат наших героїв для спільної мети – миру та перемоги України!
від 1000 грн
Лот від « Animal gym»
Наповнення: абонемент на 6 місяців, брендова кепка та футболка.
від 1500 грн